Bakanlardan Büyükşehir'e Ziyaret

Bakanlardan Büyükşehir'e Ziyaret
Bakanlardan Büyükşehir'e Ziyaret
Bakanlardan Büyükşehir'e Ziyaret
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.


Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç ile bir süre görüştü.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bir dizi program ve görüşmeye katılmak üzere Kayseri’ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu Büyükşehir Belediyesi Başkanlık girişinde karşıladı. Bakanların Büyükşehir Belediyesi ziyaretine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun yanı sıra Vali Şehmus Günaydın, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve ilçe belediye başkanları katıldı. Başkan Büyükkılıç, ziyarette Kayseri’nin tarihi ve önümüzdeki dönemde Kayseri’de yapılacak çalışmalarla ilgili Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na bilgiler verdi.